Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan menjek utcára, ha...

Hogyan menjek utcára, ha félek, hogy nem biztonságos, mert rossz emberek vannak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég, talán egy hónapja, történt.


A nővéremmel sétáltattuk a kiskutyánkat, amikor már csak egy út választott el a házunktól, jött felénk egy cigány pasas, kb 40 éves lehetett, és beszólt nekünk egy csúnyát, megállt előttünk, a nővérem visszaszólt neki, azután azthiszem meglökte a nővérem, és elkezdtek verekedni(ez már a második alkalom hogy beszólt, csak az elsőnél a nővérem egyedül volt de akkor nem történt semmi), a közelünkben nem voltak emberek, így nem tudtam senkinek szólni, utána már mondtam a nővéremnek hogy menjünk már menjünk már, és elfutottunk, szerencsére közel voltunk már a házunkhoz.


Egyszerűen amikor erre gondolok, rosszul leszek és majdnem elsírom magam, hogy miért, miért kell ilyen embereknek élnie :(


Azóta nagyon félek ha az utcára megyek, hogy újra történik valami


Tudnátok segíteni hogy hogy ne féljek, vagy nemtudom, bármit csak segítsetek kérlek!!!


A környékünk szép, de vannak rossz emberek, meg csövesek. Csak akkor érzem magam biztonságba, ha felnőttel vagyok, de nem közlekedhetek mindig a szüleimmel, mert általában d.u 2-ig dolgoznak, apa van amikor 6-ig, hétvégén itthon vannak, de akkor is én megyek a nővéremmel ketten, csak este megy a szüleimmel


Volt valakinek hasonló élménye? Hogyan megy az utcára egyedül ezután?



2021. aug. 30. 11:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
77%
Nem éppen okos döntés lányként visszaszólni egy kötekedő fazonnak sajnos gondolkodni is kéne így van a spray a legjobb amit használhatsz de figyelmen kívül kell hagyni ezeket mégha nehéz is
2021. szept. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!