Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan menjek utcára, ha...

Hogyan menjek utcára, ha félek, hogy nem biztonságos, mert rossz emberek vannak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég, talán egy hónapja, történt.


A nővéremmel sétáltattuk a kiskutyánkat, amikor már csak egy út választott el a házunktól, jött felénk egy cigány pasas, kb 40 éves lehetett, és beszólt nekünk egy csúnyát, megállt előttünk, a nővérem visszaszólt neki, azután azthiszem meglökte a nővérem, és elkezdtek verekedni(ez már a második alkalom hogy beszólt, csak az elsőnél a nővérem egyedül volt de akkor nem történt semmi), a közelünkben nem voltak emberek, így nem tudtam senkinek szólni, utána már mondtam a nővéremnek hogy menjünk már menjünk már, és elfutottunk, szerencsére közel voltunk már a házunkhoz.


Egyszerűen amikor erre gondolok, rosszul leszek és majdnem elsírom magam, hogy miért, miért kell ilyen embereknek élnie :(


Azóta nagyon félek ha az utcára megyek, hogy újra történik valami


Tudnátok segíteni hogy hogy ne féljek, vagy nemtudom, bármit csak segítsetek kérlek!!!


A környékünk szép, de vannak rossz emberek, meg csövesek. Csak akkor érzem magam biztonságba, ha felnőttel vagyok, de nem közlekedhetek mindig a szüleimmel, mert általában d.u 2-ig dolgoznak, apa van amikor 6-ig, hétvégén itthon vannak, de akkor is én megyek a nővéremmel ketten, csak este megy a szüleimmel


Volt valakinek hasonló élménye? Hogyan megy az utcára egyedül ezután?



2021. aug. 30. 11:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
15%
"Kés torok oszt kész!"
2021. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
12/L, normális válaszokat légyszi, mert ez nekem tényleg nehéz
2021. aug. 30. 12:25
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Paprikaspray, gázspray, airsoft pisztoly - többféle legális önvédelmi fegyver van! Na jó, az airsoft pisztoly csak önmagában legális, önvédelemre kérdéses, viszont baja nem lesz az illetőnek néhány percig tartó pokoli fájdalmon/csípésen kívül!

Csak sokkolót ne, az illegális, mivel a legkisebb áramütés is komoly gondot okozhat, ha valakinek olyan a szervezete!

2021. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
12 évesen törvénybe ütköző, hogy erre az oldalra regisztráltál!
2021. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Erre valo egy kozepazsiai juhaszkutya vagy roti vagy amstaff vagy cane corso vagy dogo canario.


Ezek tanitas nelkul megvedenek teged a mocskos fergek tamadasatol.


Vagy hordjatok paprika sprey,vascso,csotanyirto sprej. Imregnalo sprej is jo mergezo.

2021. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél gázsprayt. 2-3 ezer forint és állat, ember ellen is jó. Megvakítja 1 órára, de más baja nem lesz tőle. 10 év alatt 1x kellett állat és 1x ember ellen használnom és mindkét esetben megmentett veréstől vagy kórházba kerüléstől. Mindig van gázspray a kabát vagy nadrágzsebemben.
2021. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Spray a zsebbe, legyen rajta az ujjad, hogy élő tudd rántani. Közel sem kell menni a támadóhoz. Hajlakk is jó, van mini kiszerelés, nézd meg, meddig hat. Ha ilyen kötekedő fazon jön, ne vedd észre, ha köszön, köszönj vissza és siess, esetleg mondd, hogy időre mész, várnak. Fuss. Járj biciklivel.
2021. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Paprika spray-t ajánlom én is olcsó, és legalább ad egy kis biztonságérzetet ha a zsebedben van. Illetve szüleidnek mondd el az egész sztorit.
2021. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beszereztünk paprikasprayt, köszi a válaszokat!
2021. szept. 3. 07:32
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!