Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki járt már nagyon rosszul...

Ki járt már nagyon rosszul házvásárlás terén?

Figyelt kérdés
Vettünk egy parasztházat, jó drágán, és most a felújítása többe kerül, mint amennyiért vettük. Mit tehetünk? Adjuk el? Vagy most már csináltassuk meg?
2010. aug. 24. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi jártunk rosszul, épp mi is csinálgatjuk. Gatyánk ráment. A mi házunk tégla, de így is vannak rejtett hibái, túl sok. Bútorral, tapétával szépen takarva.

Fogalmunk sincs mit csináljunk, el is vagyunk rendesen keseredve.

2010. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

:((


Sajnos mi is szenvedünk vele. Egy dolog "vigasztal":

házvásárlás előtt mégsem mondhattam a tulajnak, hogy "figyelj,húzd már el a bútorokat,szedd már fel a szőnyeget és nézzük már meg,mi van a tapéta alatt...! "

Pont emiatt sajnos elég sokan becsapottnak érzik (én is) magukat.

2010. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ezeket nem lehet kivédeni. Teljes alapossággal nem lehet átnézni egy házat. Itt egyedül a tulajon múlik, hogy mennyire normális, és mekkora hibákat hallgat el.

Mi mondjuk építkeztünk, de minket is sok mindenben átvertek. Pedig nem csaptuk össze, mindent igyekeztünk ellenőrizni. És még így is. Nekünk speckó az új nyílászáróink eresztik a levegőt úgy mintha szellőztetnénk. Meg a hangot. Ha be van csukva, akkor is olyan, mintha nyitva lenne. Ahogy lesz rá pénzünk, rögtön kicseréltetjük!

2010. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

nagyon tuti lakást vettünk anno, viszont úgy érzem, a felújításnál 1-2 helyen kontármunkát végeztek, és kicsit többe került, mint ami normális lenne.

ennek ellenére mindenki dicséri a lakásomat, szóval annyira mégsem lett elbaxva...

ja, és nem utolsó sorban imádok itthon lenni!

2010. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnálattal olvasom,hogy jártatok.Itt is mint kocsivásárlásnál nem árt egy szakival menni,(kőműves,festő,építész).Tudom ez már nem segít:(
2010. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja még valami,én eladnám.
2010. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell sajnálni, egyébként mi kőművessel, és építésszel is megnézettük a házat. Felújítás során jöttünk rá, hogy mi az a + amit csinálni kell.
2010. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is szakmabeli vagyok.Ha pl engem kérdezmének 20 percen belül megmondanám középárban kb mennyi lenne az igények szerinti felújítás.Ha hívtál szakembert akkor nem értem miért jártatok így,hogy meglepődtetek a nemvárt költségeken.
2010. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos azért vannak nem várt költségek, mert rejtett hibákkal szembesült a vevő. Ezt egyik szaki sem tudja megmondani, mivel bizonyos dolgokon nem lát át az ember. Hacsak nem superman:D
2010. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezzel azért vitatkoznék.De akár nekem mindegy is(nekem).
2010. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!