Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elvonulásra alkalmas helyet...

Elvonulásra alkalmas helyet keresek 3kutyával. Ötletek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dunántúl.
2021. máj. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csongrád megye,Ásotthalmi tanyavilág...oda még a madár is plusz hidegélelemmel indul csak el=D.
2021. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralónak, vagy állandó lakhatásra?... de főleg, milyen árfekvésben?
2021. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ide mennék a kutyáimmal, ha el akarok vonulni (nem állandó lakhatásra)

70 fős kis település a Vas m-i Őrségben, (nem tudom mennyi a cigány):

[link]

Csodás táj, tó a közelben.

2021. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

3/4 igazából semmilyen árfekvèsben mert nincs rá pènzem de igényem rá igen. Valójában nèzem hova mennèk ha lenne pènzem,aztán lehet,hogy ez elindít valamit... Egy meditációs ciklusba rekedve elèg nehèz kèrdès a bevèteli forrás.

2021. máj. 11. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

#5

Nagyjából ilyen helyzetben voltam mint te (szintén 3 kutyával), amikor ilyen vágyakat éreztem. Volt bejelentett munkám, havi fizetésem, ami hitelképessé tett, ezért felvettem 3millió személyikölcsönt (11 évre) és vettem egy jó állapotú vályog lakóházat erdő szélen, patak parton, amit aztán nyaralónak használtam.

És azért vályogházat és nem nyaralót, mert a 20 m2-es faházak, amikben nyáron megsülsz, télen megfagysz, ugyanennyibe kerültek volna.

Az adósság azóta letelt, a "nyaraló" meg ott ahol van, ma már cca. 15-18 milliót ér.

2021. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!