Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bevállalnátok? Költözés téma.

Bevállalnátok? Költözés téma.

Figyelt kérdés

Még csak elméleti kérdés,csak érdekelnek a vélemények. Megismertem egy férfit jól megvagyunk, egyelőre a távolság miatt hétvégén tudunk találkozni. Már felhozta a témát,hogy mi lenne,ha odaköltöznék majd hozzá? Azért én,mert ő családi vállalkozásban dolgozik,nem tudná otthagyni.

Viszont én már itt kialakítottam mindent, jó munkám van,remek kollégákkal, itt vannak a barátaim,minden, ott mindent újra kéne kezdenem a nulláról.

Ti költöznétek?


2021. ápr. 21. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ezért sem jó ötlet a távkapcsolat.
2021. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ne menj. Állandóan benned lenne, hogy mindent otthagytál érte.
2021. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem. 7végén találkoztok, vagyis azt sem tudjátok hogy álltok egymással. Ez kockázatvállalás mindenképp.

A "jól megvagyunk"-ért én lehet nem dobnék el mindent egyszerre.

2021. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, én egyetemi oktatóként egy olyan tanítványomat vettem feleségül 30 éve, aki 100 km-rel arrébb lakott, és csak az egyetem miatt élt akkor Debrecenben. De kiderült, hogy miattam is érdemes.

Ketten a panelből 2 ugrással családi házba költöztünk, agyerek már tudott kint a saját kertben szaladgálni. 30 éve békés házasságban élünk.

Mind a kettőtökön múlik, hogy mennyi a megértés a másik iránt. Mik a prioritások. Ne ugorj egyből bele, teszteld meg, akár pár hét szabadság is elég, hogy működik-e a dolog. Hogy jó-e a sülve-főve együttlét vele, hagy-e elég teret neked, egymásra vagytok-e eléggé hangolódva a mindennapokban. Jó-e a társasága és az ő baráti társasága neked, vagy durva beszólogatós cimborái vannak? Etc.

El tudod-e viselni a dolgos hétköznapjait. Ő reggeli ébredéskor megismer-e téged smink nélkül? :-) És így tovább.

Teszteld! Anélkül ne dönts!

2021. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon hasznosak.

Ami miatt már most elkezdtem gondolkodni, hogy én eléggé zárkózott ember vagyok,nehezen szokom meg a változásokat. Közel 10 évembe került felépítenem mindent. Persze ez idő alatt is kezdtem már mindent szinte teljesen elölről,de az a megszokott közegemben történt.

Azt viszont nem tudom milyen lehet egy teljesen összeszokott társaságba bekerülni kívülállóként, totál ismeretlen helyen. Úgy érzem mindig is kívülálló maradnék.

2021. ápr. 21. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bevállaltam. De természetesen nem pár hónapos ismerettség után.
2021. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Munkát sokkalta könnyebb találni, mint normális férfit.

Persze tied a döntés.


Ha nem lépsz, azt is meg fogod bánni és állandóan azon agyalsz majd, hogy mi lett volna, ha...

2021. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!