Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázkazán tud gravitációsan...

Gázkazán tud gravitációsan üzemelni?

Figyelt kérdés
Régi fűtésrendszerek fatüzelésű kazánnal gravitációs üzemeltek. De állítólag az összes gázkazánokhoz minden esetben raknak keringető szivattyút. Ez igaz lenne? Anélkül tényleg nem működnek?
2020. dec. 24. 23:55
1 2 3
 21/23 puritan ***** válasza:
56%

18-as!

Akkor minek kell áram a kazán működéséhez?

2020. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
78%
Szedd szét és megvilágosodsz tesvírem
2020. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 puritan ***** válasza:
50%
Már szedtem szét, és javítottam az elektromos részét, nem egynek. Pofon egyszerű az egész. Nekem egy Celsius ÖV 24-es kazánom van, ami majdnem ugyanaz mint az ÉTI. Csak ez öntöttvas, nem lemez, piezo gyujtója van, nem gyufával kell begyújtani, és hőszigetelt a kazántest. Az elektromos része, a burkolata, működési elve viszont ugyanaz. 97-ben vettem újonnan, azóta ezzel fűtök. Természetesen gravitációs rendszeren, szivattyú nélkül. Úgyhogy nem tudom min vitatkozunk, nem a levegőbe beszélek.
2020. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!