Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felfűthetetlen helyiség? Csak...

Felfűthetetlen helyiség? Csak ott érezni meleget, ahová fúj a klíma, sehol máshol.

Figyelt kérdés
Kis helyiség, jól van méretezve, elméletben minden jó, mégis, a légáramlatban lévő hőmérő 28-30 fokot mutat, amit nem fúj a klíma, azon meg 21 fok van és nagyon lassan emelkedik. A klíma 30 fokon, ~50 fokos levegőt fújva megy.

2020. nov. 30. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát vagy valami parajelenséggel állunk szemben, vagy pedig a helyiségbe bevezetett hőenergia (mert hogy a klíma 50 fokos levegőt fúj) eltávozik a falakon, padlón, födémen, nyílászárókon keresztül.
2020. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezt a helyiséget mi veszi körül?
2020. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nincs eldugulva, ha levettem 18 fokra és túlhűtöttem a szobát, akkor volt kondenzvíz. Más esetben szinte semmi. Kívűlről nem tud beleköltözni semmilyen "állat", ez ellen levédtem a kivezetőcsövet.


Egy ház egyik szobája, ami két oldalról fűtve van, két oldalról külső fal van.

2020. dec. 3. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!