Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözne valaki 9. kerületbe,...

Költözne valaki 9. kerületbe, albérletbe?

Figyelt kérdés
Esetleg főiskolás, egyetemista..
2010. aug. 10. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik részére.
2010. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
József Attila lakótelep.
2010. aug. 11. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lakom ott, de gyakran járok arra.Nagyon szépen parkositott, gondozott rész, kiváló közlekedéssel, emberléptékű 4 emeletes házakkal. Ha rossz környék lenne, a gyönyörű virágokat sem kimélnék, úgyhogy szerintem szivesen mennék, ha albérlet kellene, és ott kapnék lakást.Persze sok függ a közvetlen szomszédoktól, de ez mindenhol igy van.
2010. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem laktam még ott. Nem olyan rossz hely, csak szerintem eléggé kiesik, messze van. Persze mihez képest. A 17., 18. kerülethez képest kifejezetten közel van.
2010. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott jár a3-as villamos, ami Erzsébetet köti össze Zuglóval, a 3-as metró, ami Kőbányát Újpesttel, persze a belváros érintésével / Üllői út, Deák tér, Nyugati stb./, a közelben van az Ecseri úti, a Pöttyös utcai és a Határ úti metró megálló, az 52 villamos, és a Boráros térre járó buszok stb.Nem hiszem, hogy gond lenne a közlekedéssel.
2010. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jártam már többször a 3-as villamossal. Azt hittem már, hogy az életemet unom el rajta. Iszonyat lassan, végig lépésben megy, mindenhol megáll. Pesterzsébetről mondjuk az Örs vezér térig eljutni vele kész öngyilkosság. Megfogadtam, hogy többet sosem megyek azzal.

A metró meg attól függ, hogy melyik utca. Ha valamelyik hátsó, akkor akár gyalogolhatsz is egy kilométert a metróig. Hóban, fagyban, éjszaka, sötétben nem olyan jó mulatság.

Ha így vesszük végül is pl Csepel is csak 3 megálló, 10 perc a Boráros tértől...

2010. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a 3-as villamosssal járok dolgozni, nem egyetlen alkalmat próbáltam ki.Mivel nem üresek a kocsik, sokan utaznak ezzel mások is.Előtte pedig éppen Csepelen laktunk.A hévvel tényleg gyorsan el lehet jutni a központig, onnan viszont buszozni és gyalogolni kell.Ha valaki zöldben akar élni, nem biztos, hogy épp a háza előtt áll meg egy járat.Viszont nem is hallja a buszokat egész nap.
2010. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én a 3-as villamosssal járok dolgozni..."


Részvétem!

Én sem egyszer jártam azzal a villamossal. Többször is megfogadtam, hogy többet soha! Akkor inkább körbe a városon keresztül. Úgy kevésbé idegölő és nem sokkal lassabb.



"Előtte pedig éppen Csepelen laktunk.A hévvel tényleg gyorsan el lehet jutni a központig, onnan viszont buszozni és gyalogolni kell."


Én is ott laktam. A Szent Imre tér közelében. Nem kellett buszozni, mert kb 5 percre volt gyalog a hévmegálló. Tehát a lakásból a Boráros térre 15 perc alatt ott voltam, az egyetemen (ELTE TTK) 20-25 perc alatt simán.

Ennek ellenére azért nem tudtuk sokáig eladni a alkást, mert minden vevőjelölt kijelentette, még ha soha nem is járt Csepelen, hogy Csepel az iszonyatosan messze van, órákat kell utazni és punktum!


"Ha valaki zöldben akar élni, nem biztos, hogy épp a háza előtt áll meg egy járat.Viszont nem is hallja a buszokat egész nap."


Most zöldben élek, kertvárosi környezetben. A házunktól 3 percre van a buszmegálló, csak át kell várni egy parkos részen. Ott 7 buszjárat is megáll.

A házunkból viszont nem is látom és nem is hallom a buszokat.

Laktam olyan helyen is, ahol külön túrára kellett indulni a buszmegállóig. Kb 15 percet kellett jó tempóban gyalogolni. A mostanihoz képest ég és föld a kettő közti különbség!

2010. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!