Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 100x100 4mm zárt szelvény...

100x100 4mm zárt szelvény elbír egy csuklósbuszt?

Figyelt kérdés
6 zárt szelvényre szeretném rá helyezni a buszt. Csak nem tudom hogy milyen "Vas gerendát" használjak.

2020. szept. 14. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Pedig de-de, óriási segítség lenne. Egy álom lenne, ha csak egy táblázatból kellene kinéznem, hogy X*Y zártszelvény elbír pl. 5 tonnát, aztán szevasz. Minden tervet aláírok és kész.


Ehelyett állandóan keresgélem a folyáshatár, Poisson-tényező, rugalmassági/nyírási modulus értékeket, meg agyalok az ekvivalens eltolódási imperfekción, nézegetem a folyási mechanizmus ábrákat.

2020. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mint írtam kérd le nyugodtan a gyártótól.
2020. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
3 m hosszúra vágom le a zártszelvényeket a kerék mellé lesz téve 150 cm távolságra vagy is a kerék mind a két oldalán egy egy. Az egyik fele megy egy támfalba a másiknak meg öntök egy 30cmx30cm beton oszlopot (természetesen beton vassal a közepén). 40cm - 80cm maggaságba lesz emelve a busz. Eddig ez a terv de szívesen meghallgatok más ötletett is.
2020. szept. 23. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!