Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire időtálló az üvegfesték?

Mennyire időtálló az üvegfesték?

Figyelt kérdés

Temetőbe szeretnék kivinni egy üvegvázát, amire üvegfestékkel készült minták kerülnének... Ott egész nap éri a napsütés, illetve ha esik, akkor az eső. Nem folyik el, vagy pattogzik le a festék?

Előre is köszönöm!


2010. aug. 6. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak a gáztűzhely feletti üvegszekrény ajtaja van festve így. Hát ott nem esik rá az eső, de 8 év alatt nem változott semmit :)
2010. aug. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az üvegfesték tartósságában nem vagyok biztos, de abb n igen, hogy az a váza nem maradna ott sokáig... Amúgy nálunk az ablakon van (belülről) de úgy szoktunk ablakot mosni, hogy az ott van (kb 2 éve van ott). :)
2010. aug. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint van szerintem akkor azért le tud kopni hamar, de hát fene tudja. Esik rá a jégeső, meg minden, lehet tényleg a váza is összetörik.
2010. aug. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Az ablakról lerobbantani sem lehet sajnos... Szerintem a vázán is ugy fog maradni :)
2010. aug. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket! :)

Én is gondolom, hogy előbb-utóbb ellopják, de azért reménykedem...

2010. aug. 6. 02:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát szerintem nem sokáig fog ott maradni:(, de ha mégis akkor vagy oldószeres üvegfestékkel fesd meg, vagy a vízbázisúval, ami a végén kiégethető.

Azt mondta Nekem legutóbb a boltos, hogy az oldószeres időjárás állóbb napsütés nem annyira fakítja.

De Nekem gyerekek mellett a vízbázisú egyszerűbb használni, mert nem büdös, csak addig míg a villanysütőbe kiégetem.

Sok sikert!

Üdv egy két gyerekes Anyuka, aki szeret üveget festeni.

2010. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is! Akkor kipróbálom ezekkel, amiket javasoltál. :)
2010. aug. 7. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!