Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pontosan mi ez, és el tudom-e...

MackoLacko99 kérdése:

Pontosan mi ez, és el tudom-e vele zárni a vizet a bojlerhez?

Figyelt kérdés

Fotó: [link]

Vízkőteleníteni szeretném a bojlert, ehhez el kéne zárnom a bojler vízellátását. A falban lévő elzárócsap rossz, spriccel belőle a víz ha mozgatom, inkább nem nyúlok hozzá. Na de itt van ez a cucc ugyanazon a vízvezetéken, gondoltam hátha ez is egy elzárócsap, csak kicsit furán néz ki, sosem láttam ilyet, és nem akarok hozzá nyúlni amíg nem tudom, mit csinál.



#csap #bojler #szelep #vízelzáró
2020. jún. 16. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nyomáscsökkentő és nem tudod elzárni vele!
2020. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vízóra után biztosan van elzáró csap.
2020. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a vizet sem tudod elzárni,akkor kíváncsi vagyok,hogy tudod a vízkövet eltávolítani a bojlerból...az azért nem olyan egyszerű!
2020. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a legjobb megoldás az lesz, ha megjavítom az elzárócsapot. Igen, van egy fő elzárócsap is az egész lakásnak de akkor az addig nem nyithatom meg, amíg össze nem raktam a bojlert, és ha kell alkatrész akkor az eltarthat egy ideig, addig nem lenne víz.
2020. jún. 16. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a helyedben nem nyúlkálnék egy villanybojlerhez, ha ennyire nem értek a dolgokhoz! Nem véletlenül olvasni, hogy embereket agyonvág az áram fürdés közben. (Ha gáz, akkor meg viszi a házat is)
2020. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!