Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Rácsos erkélyre játékok...

Rácsos erkélyre játékok kiesése ellen műanyag lemez?

Figyelt kérdés

A polikarbonát lemezt ajánlották, de 8 m hosszra kellene, elég sokba kerülne.

Mit lehetne odatenni, ami lehetőleg átlátszó?

A rácsok alatt is nagy hely van, puha dolgok nem jók.



2020. ápr. 16. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Csirkeháló...
2020. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem az alul nem elég stabil, esetleg valami rúddal lehet megoldható. Lehet hozok majd próbadarabot.

Viszont a férjem szerintem felkötné magát, ha a -dizájnos- rácsra csirkehálót tennék, meg a kicsi kimasszírozná a lyukakon a játékokat.

2020. ápr. 16. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fontos a dizájnos erkély, akkor marad a drága műanyaglap. A kettő nagyrészt üti egymást. :)
2020. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy átlátszó legyen? Ismerősök műfüvet tettek az erkélyre, és felhajlik az oldalára is, kb. 50-60 magasan, a rácshoz könnyen rögzíthető. Tökéletes zárt "kert". A gyerek folyton kinn van, és nem esik le semmi. Ha meg nagyobb lesz a gyerek, csak leszedik és kész. Már csak abból a szempontból sem értem az átlászót, hogy a "sötét" fal legalább egy kis árnyékot is adna az erkélyre.
2020. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A jofogas-on hirdetnek viszonylag olcsón polikarbonát lemezt, csak méretre kell vágni.
2020. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!