Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Divat még ajtóra névtáblát...

Divat még ajtóra névtáblát kirakni?

Figyelt kérdés
Csak mert egyre kevesebb helyen látok.
2020. jan. 24. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy divat e, nekem van, és ahol élek (10 emeletes) a legtöbb embernek van.
2020. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell kirakni. Majd nem talál meg a postás sem a levéllel, vagy a csomaggal.
2020. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nálunk pl úgy működött, hogy a postás be se tudott jönni a lépcsőházba, a postaládába dobta a leveleket.

Ettől függetlenül mindenkinek volt névtáblája az ajtón.

2020. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért nem "divat" mert egyre több társasházi lakásban laknak bérlők, ők meg nem raknak ki névtáblát.

Nálunk a 10 lakásból 8-ban bérlő lakik, a két állandónak ki van írva a neve.

Egyébként ennek köze nincs a divathoz, akinek van egy kis esze, saját érdekében kiírja, mert hasznos.

Egyedülálló nő esetében (ha retteg) nem kell kiírni, hogy Safranek Piroska, elég kiírni, hogy Safranek és máris beljebb van a futár, vagy a mentő.

Én vidéken attól kapok hülyét, hogy a házszám nem "divat, de sok helyen még az utcanévtábla sem.

2020. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én szeretnék kirakni névtáblát a párom viszont nem mert nem akarja, hogy bárki lássa...
2020. jan. 24. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki csak a saját neved. Őt pedig küldd el pszichológushoz a paranoiájával.
2020. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már javasoltam neki :D
2020. jan. 24. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!