Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kaptam egy igen jo lehetoseget...

Kaptam egy igen jo lehetoseget ti mit csinalnaton a helyembe?

Figyelt kérdés
Oroszorszagba azon belul Krasznodarba koltoznek mert kaptam egy nagyszeru lehetoseget az elettol es a baratnomtol ti kikoltoznetek oda?
2019. dec. 23. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a barátnőd is veled lesz!?

Mérlegelj!

Ha tényleg nagyszerű lehetőség és tudsz is menni (egyéb családi és a lelki, fizikai dolgaid is rendben vannak) akkor menj.

Próbáld meg, ha nem megy akkor sincs semmi megpróbáltad.

Ha nem mész akkor 10 év múlva is ezen rugózhatsz, hogy kihagytad.

2019. dec. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nagyszerű a lehetőség és nem csak a szerelem vakít el, akkor menj! Nem vérszerződést kötsz, ha valamiért nem jön be, akkor visszajössz!

Nem tudom mi a háttered, de itthoni ingatlant ne számolj fel, inkább add ki!...aztán majd meglátod!

2019. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is javaslom, hogy a lehetőséget ne hagyd ki. Viszont készülj fel, hogy Oroszország nem igazán európai ország, más a néplélek, más a vallási hozzáállás, más kissé a kultúra stb.
2019. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Igaza van a 3-nak, "Oroszország nem igazán európai ország, más a néplélek, más a vallási hozzáállás, más kissé a kultúra stb."

De a mai és a jövőbeli Európát elnézve ez még előnyként is felfogható!

2019. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Ezt mi honnan tudnánk?

neked mit jelent a jó lehetőség?

Nem hinném, hogy nekem olyat tudnának ajánlani, hogy odamenjek. Ha mégis elgondolkodtató ajánlatot kapnék onnan, akkor azonnal utánanéznék, hogy annál mennyivel jobb lehetőségem lenne mondjuk Németországban és oda mennék. Aztán ha mondanám a főnökömnek mi a terv, akkor jó eséllyel megadná ugyanazt itt...

2019. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, mi nem vagyunk a te helyedben, ezért nem biztos, hogy mérvadó a véleményünk, mert csak azt tudjuk, hogy a saját helyünkben mit csinálnánk.

De mondjuk lehet, hogy érdemes lenne megpróbálni. Ott még az éghajlat se rossz, tehát az állandó fagyoskodás se játszik, mint északon. A nyelvet meg kell tanulni, mert anélkül soha nem fogod jól érezni magad. (Nekem ez kizáró ok lenne, mert az idegen nyelvekhez nagyon hülye vagyok.)

A kozákoknál persze nem csak azt kell megtanulnod, hogy mit jelent a szto gramm, hanem azt is, hogy mit jelent a dvesztyi gramm, szóval semmi háromcentes vodka...

2019. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kamionozok sokat oroszországban, én imádom, és ha lesz lehetőségem ide is telepedek...

Viszont, nem nagyon szeretnek más nyelven megszólalni, úgyhogy csak akkor gyere, ha tudsz, vagy szándékodban áll tudni oroszul...

1 rosszabb környékeken bele lehet futni nemzeti érzelmű uriemberekbe, akik nem igazán szeretik, ha külföldi vagy.. mondjuk németekre angolokra sokkal pipábbak, mint ránk magyarokra, engem a legtöbb helyen pozitívan fogadnak, ahol megfordulok... tegnap pl egy helyi vadidegen család meghívott az előkarácsonyi vacsira. Mert megsajnáltak, hogy itt dekkolok a kamionban.

2019. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel semmit nem tudunk, nem is irtad, úgy hogy neked kell tudnod a lehetőségeket.

Se a munka, se a hely, se a fizetés, se a lakhatásról semmit nem irtál .

2019. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Legjobban azt szeretem az oroszokban, hogy nemigazan szarakodnak semmivel, amivel a "nyugat" ebben magyarország is benne van, igen...

Ha rossz a gyerek, kepen törlik.

Ha bünöző vagy és elkapnak lecsuknak.

Ha balfacankodsz az úton, akkor jó eséjjel megvernek...

Ha terrotista gyanu van, előbb lőnek aztán kérdeznek...

Pár éve volt konlrétan egy mecset, amiről a hirszerzés azt tudta meg, hogy terrortamadáshoz építenek bombát...

Bementek a kommandósok?... kérdezősködtek?... nyomoztak?...

Nem...

Kilőték a mecsetet, aztán a romokat átkutatták, és láss csodát, volt bent bomba.

2019. dec. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!