Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki földszinten vagy utcafront...

Aki földszinten vagy utcafrontos kertesházban lakik azt nem zavarja, hogy az emberek az ablak alatt járkálnak?

Figyelt kérdés
Nem félnek a lopástól?

2019. júl. 31. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Engem zavart, az ablak alatt indultak reggel az autók, igaz kb 5-10 méterre, de utáltam. Viszont reggel volt, amúgy is keltem, kbírtam.


Most viszont sokkal rosszabb, az elsőn lakom egy új építésű társasházban. Alattunk kert és terasz, természetesen kint fekszenek és bagónzak az ablak alatt. Cigifüstben úszik a lakás, 2 hónapos csecsemő mellett. Vagy szaunázunk 40 fokban. Mindjárt írok is ki kérdést erről.


A lopástól amúgy nem féltem.

2019. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Mi ezért adtuk el az előző házunkat.

Szeretünk éjszaka nyitott ablak mellett aludni, de nem telibe az utcán. Ha elhúzod a függönyt, nem jön be a levegő, ha nem húzod el, akkor aki csak akar mind belát. A kukkolókról nem is beszélve.

2019. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Majdnem ugyanaz, mintha valakinek kertes háza lenne. A kertes házban lakókat nem zavarják a szinte az ablakuk alatt járkálók, nem félnek a betörőktől? Akkor lehet zavaró, ha forgalmas helyen lakik valaki a földszinten. A legtöbb lakótelepen és lakóparkban néha ha elmegy valaki az ablak alatt, akkor sokat mondok. Ha rossz környék, akkor rácsot kell tenni az ablakra.

A legtöbb társasház földszintje igazából első emelet magasan van, mert az utca felett van majdnem 3 méterrel. Az igazi földszinten csak lépcsőházi előtér, tárolók, garázsok, üzleteknek szánt helyek szoktak lenni.

2019. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Barátom főúton lakik, ablakpárkány alig 120 centi magasan lehet. Ragasztatott tükör fóliát az üvegre, este meg redőnyt leengedi.

Lopás? Nem tudom mire gondolsz? Inkább a hátsó udvarból fognak bemenni, mint előlről amit mindenki lát. Amúgy meg zárják a kaput egész nap.

2019. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!