Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol kaphatnék olyan fémrácsot,...

Hol kaphatnék olyan fémrácsot, amilyenből a kisállatketreceket készítik?

Figyelt kérdés
Legjobb lenne méretre csináltatni, de fogalmam sincs, mire keressek a neten, vagy egyáltalán, milyen boltot/műhelyet/akármit keressek. Szekrényt alakítunk át kisállatoknak, és ahhoz kellene ilyen rács, de sehol nem találok.
2010. júl. 4. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Vasboltokban, tüzép telepeken.


Pl. rostaszövet, csirkeháló néven.


De kis szerencsével - MÉH telepen is lehet...

2010. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi az a rostaszövet, de a csirkeháló meg aközött, amit én keresek, hatalmas különbség van. Csirkehálót tudnék venni, de az borzasztóan gyenge egy ketrechez képest, nekem pedig tényleg valami masszív rács kellene, nem csak úgy tessék-lássék, és főleg nem csirkehálónyi lyukakkal :)
2010. júl. 4. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen kisállatot szeretnél tartani - ezért írtam a hálót... Nyuszi is kicsi...


Rostaszövet talán ismerős lehet onnét, hogy építkezéseken a murvát régebben ilyenen "szitálták" pl. külső vakoláshoz.

Létezik különböző erősségben és nyílással, méterben.

2010. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam a fémrács meg a ketrec elég egyértelmű azonosító; ha dróthálót keresnék, azt írtam volna ;)

Egyébként sünöknek lesz, azért is kell erős anyag, mert ők szoktak mászni a rácsokon, és nem szeretném, hogy ki-be dőljön, esetleg elengedjen valahol. Törpesünök, szóval nem 2, csak 0,5 kilósak, de akkoris :)

Mindenesetre kösz, utánanézek, aztán meglátjuk...

2010. júl. 4. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Drótfonót keress! Ő a hagyományos dróthálón kívül árul minrenféle rácsot.Nagyon nagy a választék !

Ami neked jó lenne,az a 12x25,vagy a 25x25 "lyukkal"a drrót 1,4 v.1,6mm.1m-magas,a tekercsból bármennyit levágnak.2x horganyzott.Szép is,merev is.kb 1500ft négyzetmétere! szinte minden barkácsáruházban van,dupla annyiért,és csak egész/5-10m/tekrcsben.előtte nézd meg,a kertosztályokon !

2010. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző v.ok ! ilyeneket nézegess :

[link]

2010. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Iiigen, ilyesmi kell nekem, köszönöm :)
2010. júl. 6. 09:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!