Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Papagáj röpdét miből célszerűb...

Papagáj röpdét miből célszerűbb készíteni?

Figyelt kérdés
Papagájoknak akarok csinálni röpdét, de nem tudom hogy a vázat 20*20-as zártszelvényből vagy 20-as vascsőből készítsem. Melyik a praktikusabb vagy célszerűbb?

2017. júl. 10. 16:17
 1/4 anonim válasza:
71%
Ha kis papagájoknak akkor szerintem akár fából is lehet ha ragaszkodsz a vashoz akkor zártszelvény ,szerintem a csövet nehezebb hegeszteni is meg a hálót rögzíteni meg mindent.
2017. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges, kiengeded őket a szabadba repkedni, és vissza fognak jönni.
2017. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Szabadtéri 2m x 1m x 1m-es röpdét 20-as szögvasból készítettem, a ponthegesztett hálót a szögvas belső oldalához popszegeccsel rögzítettem kis fémfülek segítségével. Nagyon bevált, könnyű volt elkészíteni is.
2017. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül a zártszelvény mellett döntöttem.
2017. júl. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!