Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel tudok OSB lapba vagy...

Mivel tudok OSB lapba vagy deszkába kör alakot fürészelni vagy oválisat illetve négyzetet?

Figyelt kérdés
Hangszóró miatt kellene.

2017. ápr. 16. 14:59
 1/3 Mittudomain válasza:
40%

Körz még egész könnyen, ehhez lehet kapni olyan készletet hogy kör alakú fűrész és befogatod fúróba. [link]


Oválisat már kicsit nehezebben de nem lehetetlen. Karos fúróval vagy abba befogott fűrészlappal ha előre megrajzolod akkor ki lehet vágni. Esetleg dekopírfűrésszel. Előtte viszont muszáj átfúrnod, hogy a fűrész el tudjon indulni.


Négyzetet én szintén karos fúró segítségével vágnék. A négy sarkot érdemes először fúróval átfúrni úgy, hogy a kör kerülete legyen a négyzet kerületének érintője mindkét oldalon. Akkor már van hova a fűrészt behelyezni. Utólagos munkához csiszolópapír, vagy reszelő szükséges.

2017. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mittudomain válasza:
Esetleg még ami eszembe jutott, lehet kapni ilyen kis kézi elektromos fúrót is, amibe bele lehet illeszteni kis körlap fűrészeket, csiszolót, kúpos véget stb.. attól függ mennyire kicsi köröket szeretnél.
2017. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kössz a választ!


A dekopirra gondoltam amugy csak nem tudtam mi a neve. lol

2017. ápr. 16. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!