Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi az anyag ami olyasmi mint...

Mi az anyag ami olyasmi mint a hungarocel de keméony és lehet belöle bútorokat készíteni? (Fűrészelni meg festeni is lehet)

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
ytong
2012. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Faforgács-lap ami kb. 2-3 cm vastag, nagy táblákban kaphatóak építőany-telepen /régen tüzép-telepnek hívták/

Farost lemez, ami kb. csak fél cm vastag, ebből csinálják általában azoknak a bútoroknak a hátulját.

2012. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal a ytong az tégla
2012. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem,egyik sem az amire én gondolok.Barkácsműsorokban láttam. Padokat csináltak belőle lakásba,és térelválasztó polcrendszereket is.Mihez is hasonlítsam...Olyan mintha tégla lenne,de annál sokkal-sokkal könnyebb,mivel nem olyan anyagból van.de azt hiszem talán még olyan kis 'tömbökben' is van...
2012. aug. 11. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg lépésálló nikecell?
2012. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy kerékpáros sisak is egyfajta de elég kemény nikecelből van, talán olyasmire gondolsz.
2012. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] Az a gondolatom, hogy ezt keresed! Ebből már építettem olyan konyhabútort, aminél kérték a munkalap burkolását. Üvegszálszövettel van a felülete borítva+olyan bevonat, ami közvetlenül burkolható. Én valamikor német anyagot kaptam, de úgy néz ki, hogy ezt már nálunk is gyártják. Egyébként általában táblákban árúsítják, de sniccerrel kitűnően darabolható.
2012. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgyérted maga a konyhabútor volt ebből?Mennyire strapabíró ez?Nekem elég gyengének tűnik. Bútort szeretnék,tv állványt, kis rakodóst...
2012. aug. 11. 19:46
 9/9 Ágh Ferenc ***** válasza:
Nem a bútor, csak a munkalap volt ebből! Egyébként épített bútor volt, ytong és a látható helyeken mészkő borítás, az ajtók bútorlapból. A 40 mm-es lap egyébként önmagában is kibírt, persze olyan 60 centiméterenkénti alátámasztással. Oldalfalnak is használható, de a gyártót kellene megkérdezni a részletekről, mert ugye ő fürdőszobai válaszfalnak javasolja függőlegesen.
2012. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!