Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 3D-s kocka sík felületen?...

3D-s kocka sík felületen? Kivitelezés, hogysmint? Bővebben idebent!

Figyelt kérdés

Az interneten találtam egy videót, és az ott látottakat szeretném én is megcsinálni, csak mondjuk krétával viszont mértanból kb. nem vagyok túl jó, és nem tudom hogy álljak neki. Ehhez várnék valamiféle segítséget, hogy milyen hosszú vonalakat, illetve egymáshoz viszonyítva hogyan, vagy ha valaki egy felülnézeti rajzzal meglepne, arányokkal, ilyesmivel, annak is nagyon örülnék!



A videó:

[link]


2010. máj. 7. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy plexire vagy üveglapra felrajzolod a kockát.Ezután rögzíted abba a magasságba ahonnan majd nézni akarod a kialakuló kockát.A plexin átnézve irányítod a haverod,hogy hol jelölje meg a kocka sarkait a padlón.Amint megvannak a sarokpontok egyenes vonalakkal összekötöd és kész.
2010. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha összejött a kocka utána próbálkozhatsz ilyennel..:)

[link]

2010. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, valameiket mindenképp megcsinálom:)


A képet pedig nem nyitja meg :S

2010. máj. 8. 08:43
 14/15 A kérdező kommentje:

Ma megpróbáltuk iskolában, projektorral, és egy szabályos kockát vetítettünk ki, de valahogy mindig torz, illetve fura lett, és nem is lett igazán 3d-s, több szögből próbáltuk megcsinálni.

Egyéb javaslat, vagy valami amit nem néztünk?

2010. máj. 10. 15:41
 15/15 A kérdező kommentje:
Senki?
2010. máj. 10. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!