Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miert nem vag a lancfuresz?

Miert nem vag a lancfuresz?

Figyelt kérdés
Egy elektromos Ryobi gepem van es eddig semmi baja nem volt. Az osszel vettem eszre, hogy egyre kevesbe vag es kormolja a fat. Voltam megeleztetni a lancot, utana sem javult a helyzet. Most talan november utan megint elovettem es lenyegeben egyaltalan nem vag. Megse probaltam atvinni a fat amin teszteltem mert csak leegett volna a motor. Mi lehet a baja? Kerti munkakhoz hasznalom, mert rengetegsok a gyomfa a kertben es lassan szukseg lenne ra.
2017. jan. 28. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Éleztesd meg újra de máshol.

Nekem is éleztek már úgy hogy semmit sem javult.

Vettem egy Oregon láncot is tartalékba 2500-ért , az nagyon jól visz és sokáig tartja az élét.

2017. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De annyira elkophat, hogy semmit nem vag? Altalanossagban a muszaki dolgokban analfabeta vagyok es kicsit megilyedtem most, hogy semmit nem vagott.
2017. jan. 28. 11:15
 3/12 anonim ***** válasza:

A láncvezető is lehet sorjás,ami fenn tartja a láncot is

Lánc élezéskor le szoktam ezt is nyomni .

2017. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alapkérdés, nem fordítva tetted fel a láncot ?
2017. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra, hogy szamit milyen iranyban van ezert ma forditva csinaltam hatha elezes utan rosszul raktam. Lehet ennek a kovetkezmenye, hogy ma semmit nem vagott? De az eredeti allapotban sem volt jo.
2017. jan. 28. 11:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Vagy fordítva van a lánc, vagy analfabéta élezte, és mélységhatárolót nem igazította hozzá.


[link]



De a gépen is szokott lenni jelzés, hogy hogy kell feltenni.

2017. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen az abra alapjan most forditva van, de nem ugy kaptam a muhelybol vissza, csak ma forditottam meg.


Akkor valoszinuleg az oszi helyzet all fenn, hogy szinten hasznalhatatlanul kormolva vag. Akkor elsokoron vigyem el megeleztetni megint? Mas mondjak neki, hogy a lancvezetot v. valamit nezze meg, hogy rendben van e?

2017. jan. 28. 12:08
 8/12 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem ugyanabba a muhelybe vinnem.
2017. jan. 28. 12:08
 9/12 anonim ***** válasza:
vegyél egy kézi élezőt és használd,egy új lánc sem árt no meg a nagy kérdés hogy olajoz vagy nem mert ha nem akkor hígabb olaj 2t vagy manuálisan kened ecsettel és minél gyakrabban. jó fűrészt egyszer kell megvenni és nincs szopás olcsó vackok meg nem érnek semmit https://www.youtube.com/watch?v=5pTrc_QPQrI&t=78s
2017. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elvileg automatan olajozza. Sokszor szaraz viszont, valoszinuleg elvan tomodve az adagolo. Amikor eszembe jut manualisan is beszoktam kenegetni. Ha nemis 100%-os lelkiismerettel mondom, hogy mindig megfeleloen olajozva van akkor is tobb mint egy evig problema nelkul hasznaltam. Szerintem ha az lenne a baj hamarabb kijott volna nem?
2017. jan. 28. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!