Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel lehet helyettesíteni a...

Mivel lehet helyettesíteni a fa teherbíró képességét és könnyű megmunkálását könyvespolc készítésénél?

Figyelt kérdés

Rengetegsok könyvem van ès csinálnom kène nekik helyet. A barkácsolas alpjai megvannak, eddig elègsok mindent sikerült pl kartonból is összehozni, pl ládát, el sem hittèk amig ki nem nyitottam hogy az kartondoboz. Szóval a látványrèszèt megoldom, de persze nem olyan sok súllyal mèg akkor is ha a karton hullámait ellentètesen helyezem el több rètegben. De eddig nem találtam olyan megoldást ami közel 1000 könyvre jó lenne. Látványilag ès teherbìrásilag.


Nincs hozzá alapanyagom ès az eddig látott eszközök. Az elmèlet megvan hogy kène.


Vagy egyèb alternatìva ki hogyan oldja meg a könyvek elhelyezèsèt?



2016. jún. 12. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy E-book olvasóval, egy SD-kártyával és néhány DVD-vel megoldottam a könyv kérdést. :)
2016. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A könyvek komoly súlyt képviselnek. Itt nemigen tudsz spórolni, kell az "anyag", ami megtartja. Hulladék deszkát kell keresni.
2016. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MDF lappal :D
2016. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Igazából nem az anyagon akarok spórolni hanem alkotóvágyam kièlni. Az anyagmegmunkálási lehetősègeim egyenlőre korlátozottak
2016. jún. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!