Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szivacsmatracot el tudok...

Szivacsmatracot el tudok vágni otthon? Mivel álljak neki?

Figyelt kérdés

Új albérletbe költöztem és a galéria kisebb mint amekkora az én matracom. Így szeretnék 20 cm-t levágni a szélességéből. Már régi a matrac, így nem sajnálom. De újat venni most nem akarok.

Nincs semmi éles késem, szóval mindenképp beszereznék hozzá valami eszközt, csak nem tudom mi lenne hozzá praktikus.

Egyenes élű kés, vagy inkább valami recés, fűrészes vágó szerszám?


2016. márc. 20. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima éles kés. Fogsz egy nagy kenyérvágó kést (ami nem recés) és elviszed egy élezőhöz. Megélezteted és azzal majd el tudod vágni. Filéző kést felejtsd el, mert túl hajlékony.
2016. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Èles sima kès vagy tapètavágó
2016. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen nagyobb, sima pengéjű kés megteszi, csak utána újra kell élezni, mert a szivacs teljesen kiveszi az élét. Én konyhakéssel szabtam méretre, nem elegáns, de praktikus megoldás volt.
2016. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vatafak ***** válasza:
a 'szaküzletben' egy rém autentikus ndk villanyos kenyérvágóval csinálták :) meglepően jó eredménnyel . az előttem szólóval azért vitatkoznék azon hogy egy szivacs mennyire tudja kivenni egy acél pengének az élét....
2016. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikeresen végrehajtottam a dolgot. Egy tapétavágó/sniccer lett a szerencsés eszköz. Jól bevált a feladathoz. :)
2016. márc. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!