Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Erre a kádra lehet lábat...

Erre a kádra lehet lábat tenni hogy megálljon a saját lábán beéítés nélkül?

Figyelt kérdés
nem látom rendesen a képen. Veszek vas kád lábat és az jó rá és megáll önnállóan? [link]

#kád kádláb
2016. márc. 7. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amelyiken van gyárilag az megáll.

Amelyiken meg nem volt, arra hogyan akarod ráfogatni?

2016. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem tudom. gondolom valamelyiken van ilyen fül vagy valami csak az évek folyamán elveszhetett a lába
2016. márc. 7. 13:53
 3/14 anonim ***** válasza:

A képen egy régi gyermekkád látható. a négy dudor az alján gyakorlatilag a négy lába. Lehetett venni hozzá állványt régen:

[link]

2016. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még valami, a képen lévő kád még csak nem is öntöttvas, hanem préselt lemez. A Lampart gyártotta valamikor.
2016. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tothp ***** válasza:

Öntött, nem öntött, igazából mindegy. az a négy fülecske nem maga a láb. oda lehet felilleszteni az öntöttvas lábat. a lukon meg (a lábon van a luk párja) keresztül kell tolni egy öntöttvas éket. Az tartja a helyén.

valami ilyesmi:

[link]

2016. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"tothp nevű felhasználó válasza:


Öntött, nem öntött, igazából mindegy. az a négy fülecske nem maga a láb. oda lehet felilleszteni az öntöttvas lábat."


Akkor leírom lassabban: A képen látható gyerekkádra nem lehet feltenni a nagy öntöttvas kád lábait!

2016. márc. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2016. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tothp ***** válasza:
pedig úgy van, de mindegy
2016. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de az nem gyerekkád!
2016. márc. 10. 16:01
 10/14 tothp ***** válasza:

az első képen szerintem lemezkád van hegesztett füllel. Normális "ember méretű".


Erre szerelhető hozzá való láb, ami hasonlóképp néz ki, ész szerelhető fel, mint az öntöttvas kádé.


A később belinkelt univerzális kádláb akril kádakhoz való. Azt facsavarral kell a kád aljában lévő fabetétbe rögzíteni. lemezkádhoz elég nehéz hozzábuherálni. és nem is hozzá való.


Szerintem. de én még csak 4 öntöttvaskádat bontottam és 3 akrilt építettem be (ebből egyet nagyon elrontottam, pont láb-ügyből kifolyólag)

2016. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!