Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik fűrészt ajánlott megvenni?

Melyik fűrészt ajánlott megvenni?

Figyelt kérdés

Páromat szeretném meglepni egy láncfűrésszel. Most mindegyik akcióba van, de nem tudom eldönteni melyik lenne jobb. Mondjuk a Husqvarna kicsit nagyobb teljesítményű, de én nő lévén nem igazán értek hozzá. Legfőképpen téli tűzifa darabolásra ill. bokor irtásra lenne használva. Köszi a válaszokat!

A kinézett gépek: [link]


[link]


[link]


2015. szept. 25. 18:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! A családban van több Sthil is, igaz napi szintű használatban vannak, de egész jól bírják (fa anyag vágása). Husqvarna volt, amíg el nem lopták....ezért e kettő között kellene dönteni. Tudom, hogy egy komoly gép az nem ez az árkategória, de sajna most csak erre futja és talán amire kell elmegy pár évig. A minőségibb olajok megvétele nem probléma, minden gép azt kapja, amire szüksége van.
2015. szept. 26. 16:47
 12/13 dirtboy ***** válasza:

/Egy fűrész Stihl MS261-től indul./

ez így hülyeség,kategorizálva vannak melyik mire való.

a 170 kertápoláshoz,tehát az is normális fűrész de nem nagy fák vágására való.

ettől függetlenül bírhatja 10-15évig is ha törődnek vele.

az hogy mi fűrész és mi nem nem a lóerő határozza meg,erdő gazdálkodásnál a 261 is egy pinduri gép,csonkázgatásra jó.

2015. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Profi kategória 201 241 261 392 441 461 661 880

Közép kategória 271 291 311 391

Alap kategória 170 171 181 211 231

Amit válaszként adtam szerintem helytálló nem a mellemet akarom verni ezzel bemész egy stihl boltba es az eladó ha normális megdobja stihl 231 tol indul es 261 tol vannak a fureszek

2015. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!