Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerül kb. egy wc...

Mennyibe kerül kb. egy wc tartály csere? Panel fent van a tartály.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár éve ismerős cserélte 10.000Ft volt szereléssel. Dömötör tartályt vettem, olcsó, tartós, igaz nem túl dizájnos.
2010. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én s.k. csináltam, nőként. Nem nagy kunszt, van hozzá használati útmutató. Lehet, hogy sóher vagyok, de nem szívesen adok ki pénzt olyanra, amire nem muszáj. Van annak ezer más helye is.
2010. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Le a kalappal! Én is magamnak szeretném megcsinálni (nőként), de félek, hogy valamit elszúrhatok rajta. Egyáltalán nem értek a témához.

Te valamit konyítottál a vízszereléshez vagy csak belevágtál?

2010. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért ha valakinek nincs semmi gyakorlata ilyenben akkor azért nem olyan egyszrű mondom ezt férfiként.
2010. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek távolról bárkinek ebben, aki maga szeretné megcsinálni, de bizonytalan...
2010. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
16.33-as vagyok. Nem konyítottam, ráadásul bölcsész vagyok. :) Hamar megtapasztaltam, hogy eltávolítás előtt praktikus vízteleníteni a régi tartályt, hacsak nem akarja az ember a szerelési munkálatokat hajmosással kombinálni. Tényleg nem bonyolult: van pár kis alkatrész, azokat be kell helyezni a tartályba, majd lehet rögzíteni. Kb negyedórás meló.
2010. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: "Vízteleniteni a tartályt"...ez azt jelenti, hogy csak húzzuk le a klotyót?:) Vagy hogy zárjuk el a vízcsapokat?

Ha az előbbi, akkor negyedóra (szerelés ideje) alatt visszatelítődik a tartály, nem?

2010. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elzárod a csapját,(ha nincs, akkor a lakás főelzárót csapot) és lehúzod a tartályból a vizet.Így nem töltődik utána szerelés ideje alatt és aztán lehet cserélni/javítgatni a tartályt.

16.33-nak ,tiszteletem

2010. jan. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok nő, de nem is rakok fel minden nem wc-tartályokat, mégis meg tudtam csinálni.

Kb 10-15 perces művelet volt az egész. Tényleg nem bonyolult és a tartály dobozában volt leírás is.

Fel kell csavarozni a tartályt, berakni a lefolyócsövet és bekötni a vizet egy flexibilis csővel. Nagyjából ennyi az egész.

2010. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!