Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mitől jön fel a víz a fürdőben...

Mitől jön fel a víz a fürdőben a lefolyóból? Úszik minden, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 20:15
 1/9 anonim válasza:
100%

Hu ezzel mi is szórakoztunk egy időben. A lefolyót fedő rácsot szedd le, és kapard ki belőle a beleragadt haj, szőr, stb. csomókat (a lefolyóból)


100%

2010. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
El van dugulva valahol. Hívj duguláselhárítót, vagy csináld meg magad egy csőgörénnyel.
2010. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is mindig ilyen gondunk volt, aztán a fürdőszoba felújításakor megszüntettük a padlóösszefolyót. A vizes azt mondta, nálunk rosszul volt berakva (ha jól értettem, nem volt megfelelő esése?) és azért bugyogott fel mindig a víz. Amióta nincs padlóösszefolyónk, nincs büdi, nem jön fel a víz, ha kihúzom a kádban a dugót és könnyen, szépen lehet takarítani a követ. Anno ezek az összefolyók a dugulások elhárítására lettek kitalálva és kialakítva. De ma már olyan profi lefolyótisztítók ill. makacs dugulásnál kféle szuper eszközök vannak, hogy nem kockáztatsz semmit, ha megszünteted.
2010. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lefolyótisztítóval nem mentünk semmire.:(
2010. jan. 22. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:

en egyszer azt csinaltam, hogy a lefolyoba kanalaztam kb 5-6 ek. szodabikarbonat, es ra ecetet, de gyorsan ra kell tenni a dugot, hogy nehogy felspricceljen!ugy hagytam egy ejszakara es masnapra teljesen okes volt, azota sem volt problemank.ilyen lefolyotisztitokat ne hasznalj mert iszonyatosan mergezo anyagok vannak benne!

udv :)

2010. jan. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nálunk is ugyanez volt a probléma, én úgy csináltam, hogy a zuhanyrózsát leszedtem a gégecsőről, odaraktam a lefolyóhoz és gyorsan a legnagyobb víznyomásra állítottam! 1-2 percig így volt közben feljöttek a hajszálak stb. Ha újból ezt tapasztalom mindíg igy csinálom, nekem bevált!
2010. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csodaszer neve SZI-TI.
2010. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez micsoda??
2010. febr. 14. 14:39
 9/9 anonim válasza:
nemtom de nekem is szokott
2010. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!