Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tuđna valaki linkelni egy...

Tuđna valaki linkelni egy oldalt, ahol precízen leírják, hogy hogyan tudnék borítékot hajtogatni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy olcsón tudnék venni sokféle méretben, de nekem spec. olyan boríték kéne, ami szivacsos bélésű - amolyan léghólyagos ( http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=guYu_.. -, és kb. névjegykártya méretű. Ilyet viszont nem kapni, ezért szeretnék megpróbálni én magam hajtogatni egy ilyet, viszont ehhez tudnom kéne, hogy hogyan lehet átlag levélborítékot hajtogatni.

Ehhez kéne segítség!



2014. szept. 24. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan bonyolult, mint a Titanicot origamizni. Veszel egy nagyobbat, és megnézed, hogy van összeragasztva.
2014. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, hogy nem tanácsot adok, hanem kérdezek. De mit akarsz küldeni, vagy tárolni egy névjegykártya méretű bubis borítékban? Mire akarod használni?
2014. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Magnókazettához kellett volna. Ajándékba küldtem volna úgy egy saját készítésű zenei albumot ismerős születésnapjára.


De most már nem aktuális, megoldottam másképp. Meg amúgy YouTube-on találtam angol nyelvű videót az elkészítéséről.

2014. szept. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!