Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek milyen hegesztőt...

Szerintetek milyen hegesztőt érdemes venni? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem szerintetek a felsorólt hegesztők közül melyiket érdemes meg venni? Vagy esetleg tudtok ebbe az ár kategóriába jobbat?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyon szépen köszönöm hogy időt szántál a kérdésemre!


2014. júl. 8. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A MastroWeld (a második) tűnik a legjobbnak, de én inkább egy Jasic, vagy Stahlwerk ARC140-et vennék. Ezeket ismerem és tudom, hogy az ipari munkát is bírják már évek óta. A Gysmi is nagyon jó gép, bár csak másodkézből hallottam véleményeket róla, én még nem dolgoztam vele. A többit nem ismerem.
2014. júl. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2014. júl. 12. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy mire lesz. Iparba egyik se, ház körül és kisebb vállalgatásokra meg egy iWeld Monkey 1660 is perfekt lenne. Ha a majom az oldalán para, akkor is iWeldet választanék. Állítólag az annyira nem kínai, hogy ne tudja egy magyar műszerész jól feltérképezni a belsőségeit, ha esetleg hozzá kerül.


A lényeg, hogy ne lepje a por tárolás közben, és nyilván legyen működés közben is magasan, nem koszolós helyen.

2014. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!