Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit csináljak karácsonyi...

Mit csináljak karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés

Minden évben saját kezűleg készítek ajándékokat, és tudom hogy hülyeség, de egy kicsit minden évben szeretem felülmúlni magam. Szóval már nem ilyen kis szalvétaképecskét meg ilyeneket csinálok, hanem egyre "komolyabb" nehezebb ajándékokat, de már elég nehéz ezt teljesíteni. Nemtudtok párat? Mindenkinek kéne: tesóknak(kisebb lány, nagyobb fiú), szülőknek, nagyszülőknek

16/l


2009. nov. 12. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hülyeség!!Sokan azt hiszik,hogy minél drágább az ajándék,annál nagyobb a szeretet.Fizetésed gondolom nincs,tehát nagyon jó,hogy így oldod meg.

Díszpárnát,vidám párnahuzatot,ágytakarót tudnék javasolni.

2009. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
gobelin kép, vagy gobelinezett szemüvegtartó, könyvjelző, akár párna vagy fésűtartó.
2009. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
süss mézeskalácsot, és díszítsd névre szólóan :) persze ez inkább olyan plusz ajándék a rendes ajándék mellé de szerintem aranyos.
2009. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

- köthetsz sálat, sapkát,kesztyűt, szobamamuszt

- gyöngyből (hobbibolt) fűzhetsz karkötőt, láncot, mobiltelefonra díszt, kulcstartót, cippzár húzójára díszt, táskára díszt,

- készíthetsz hajcsatot: "üres" csatot hobbiboltban kapsz, ragaszthatsz rá gyöngyöket, vagy szárított és lakkozott gyümölcsöket (pl.narancs és citromszeletek)

- varrhatsz mobiltokot, papírzsebkendőtartót, nesszeszert

- kerámiafestékkel díszíthetsz egyszínű növénytartó kaspót vagy vázát (Ikeaban kaphatók nagyon olcsó, de szép, egyszínű darabok)

2009. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatsz névre szóló bögréket porcelánfestékkel. Mi az egyik évben olyat csináltunk, az egyik oldalán a név volt, a másikon pedig "személyre szabott" minta.

Vagy gravírozhatsz üvegpohárra, nagyon jól mutat (kreatív boltban vettünk gravírozót 1,5-2ezer Ft-ért pár éve)

Varrhatsz párnákat (pl alma, autó, cica, stb alakúakat), mp3,mp4 tartót, kis szütyőt (mint egy miniatűr tornazsák) amiben pl tesiórán bele teheti az ékszereit, óráját, vagy aprópénzt tart benne.

Só-liszt gyurma szélcsengőt, vagy ablakdíszeket is csinálhatsz.

2009. nov. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Tegnapi 18:16 vagyok

Nagymamák imádnák a festett (hobbibolt) süteményes tányért (bármelyik multi), vagy egy festett, esetleg hímzett karácsonyi kisterítőt az asztal közepére (napronnak hívják).

Nagypapáknak remek lehet egy saját készítésű szemüvegtok, vagy, ha szertenek barkácsolni, kis befőttes üvegekből tudsz készíteni egy csavar és egyéb apróság tartót (ez apának is jó).

2009. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen nagyon sok jó ötletet írtatok :) Aki tud még írjon nyugodtan, mindenkit felpontoztam :)
2009. nov. 13. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!