Ezt mibe/hova kell bedugni?
2013. aug. 21. 19:06
1/2 anonim 



válasza:





oda van írva, hogy 220V-ba kell dugni...
2/2 anonim 



válasza:





A csomag része egy 230/12 V-os tápegység abba kell bedugni, a tápegység legtöbbször dugaljas kivitelű de ha netán fix bekötésű lenne és az neked nem jó akkor csak tenni kell rá egy darab vezetéket dugóval.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!