Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyit érhet ez az agyagbol...

Fibbrizzo kérdése:

Mennyit érhet ez az agyagbol készült disz?

Figyelt kérdés
Véleményeteket kérem hogy szeretek ilyeneket késziteni ,persze ez csak egy nyers verzio se kifestve se lelakkozva nincs ,de érdekelne szerintetek mennyit érhet? [link]
2013. ápr. 5. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Legfeljebb egy ezrest. De nem hiszem, hogy nagy kereslet lenne rá.
2013. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha kb 20x20cm akkor kb 3-8 ezer ft körül lehetne az ára.

Szép munka!Ügyes vagy!

Ha vasból csinálnád meg akkor annál pontosabb árat tudnék mondani.

Amúgy meg kb úgy számolj mindig vele hogy anyag költség és legalább 1000ft/h órabéred legyen benne és akkor nem is drágán kínálod.Viszont a díszeket nehezebb eladni ,mint mondjuk egy görög tálat,mert aki díszt vesz az hobbiból veszi vagy van rá felesleges pénze és kevés ember költ ilyenekre.

Én a helyedben kombinálnám egy picit a dolgokat.Megcsinálnám őket kertitörpének vagy esetleg építéskor becsövezni majd szökőkútba betenni.Esetleg még ha van korongod akkor csinálhatsz nagyon szép mintás cserepeket,amik olcsók és talán viszik is ,mert egy nő nehezen áll ellent egy szép cserépnek szerintem :)

Én így agyagból majd egy tankot akarok csinálni,de egy nagyobbacskát(kerti törpe helyett) :) Meg van egy kevés tűzálló agyagom is nyersen abból meg majd tálakat szeretnék készíteni,de még ki kell tapasztalnom a homokkal való keverési arányokat.

2013. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem köszi a tippet
2013. ápr. 5. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy!! :)
2013. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!