Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Black & Decker vagy Ryobi?

Black & Decker vagy Ryobi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A B&D márkát ismerem mert olyan sarokcsiszolóm van, egész jó de a ryobi-t nem.

Otthoni barkácsolásra kéne de nem szeretnék sz*rt venni.


2013. márc. 25. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A mostani B&D már nem a régi, nagyon aláadta. Én megpróbálnám a Ryobi-t. De hasonlítsd össze őket, teljesítmény, funkció, ár függvényében.
2013. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Akár mennyire nem a régi a B&D akkor sem vennék helyette a Ryobit !!! Én nem rég vettem megint B&D de nem érzem rajta ,hogy sza. lenne . Kis flex 7000-ért . 3at veszek 1 áráért!!!!
2013. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is egykezes sarokcsiszolót vettem 7 körül volt az is 700wattos nekem bevált erősen gondolkodom melyiket vegyem
2013. márc. 26. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem több Ryobi gépem is van, és annak ellenére, hogy nem Japánban, hanem Kínában készülnek, meglepően jól bírják. Nemrég volt a kezemben egy vadonatúj Black˛and Decker kisflex. Hát a minősége még a Kinzo minőségét is alulmúlja. Az Einhell borzadványai is minőségi cuccnak hatnak a Black-hez képest. Soha ne vegyél Black and Deckert ha van más választás!
2014. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nem egy kategória a kettő. A mostani Black & Deckert nem szabad a régiekhez hasonlítani. A céget a minőségi iparos gépeiről híres Dewalt vásárolta fel aki egyébként szintén bekebelezte a Stanley kéziszerszámgyártó céget is. A Dewalt márkanév maradt az ipari gépeknek, a Blacki lett a barkácsgép kategória. Stanley márkanéven is elkezdtek gépeket forgalmazni, ez valahol a kettő között van. Nem rossz a Blacki otthoni barkácsolásra megfelel, kb zöld Bosch színvonal (vagy egy kicsit az alatt, attól függ milyen gépről van szó).

A Ryobi minőségben, teljesítményben jobb ezeknél. Ez egy japán szerszámgép márka, kínába kihelyezett gyártással, magas minőség-ellenőrzéssel. Megjegyzem, hogy Blackit és zöld Boschot is gyártanak kínában. A Ryobi sok figyelmet fektet a minőségre és ugyanakkor próbál megfizethető maradni. Úgy fogalmaznék, hogy felső-közép kategória, míg az említett másik két márka alsó-középkategória. A Ryobi kb. a magát felsőkategóriásnak tartó Metabo-val van egy szinten. USA-ban ismert és népszerű márka, sokan használják munkára is mert az ott etalon Dewalt és Milwaukee gépeknél jóval olcsóbb és nem sokban marad el tőlük.

2017. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
# 5/5 -nek maximálisan igaza van. Látszik, hogy nem reggel 7-kor kezdte a szakmát, és nem csak a saját berögzült hülyeségét hajtogatja, hanem van róla fogalma, hogy mit mond.
2019. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!