Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen megoldás van hogy,...

Milyen megoldás van hogy, dupla ablakra szerelt redőny gurtnija ne a két ablak között legyen?

Figyelt kérdés
redőnyös azt mondja nem tudja a belső térbe hozni csak a 2 ablak közé de szerintem az meg elég béna megoldás. ha valakinek van tapasztalata gerébtokos ablak és külső dobozos a redőny. köszönöm.
2009. szept. 13. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,milyen a gerébtokos ablak.Nálam a két ablak között kb.10-20 cm van, de a redőny gurtnija a szobában van,nem a két ablak között.Szerintem keress egy másik redőnyöst.
2009. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyukáméknál is a 2 ablak közé tették, nagyon béna megoldás. Függönyt el kell húzni, ablakot kinyit és utána lehet a redőnyt kezelni. Persze, erről előtte egy szót sem szólt a redőnyös. Meg arról sem, h akkora tokot fog felszerelni, amibe nem lehet rendesen az összes mennyiségű redőnyt felhúzni anélkül, hogy be ne szorulna. Így az amúgysem túl nagy ablakból leárnyékol még a tok, plusz az a 20 cm -nyi redőny, ami már nem fér... KONTÁR MUNKA!

Szerencsés vagy, hogy előre tudsz róla, keress olyat, aki rendesen is meg tudja csinálni!

2009. szept. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk csináltak a redőnyösök egy rést az abnak szárnyán, ott hozták ki , és így az ablak szárnyára került a gortnitaró!Könnyebb így kezelni a redőnyt, csak az ablakot nem tudom kinyitni, mert útban van a műanyag gurtni tok!
2009. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!