Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel és hogyan védhetném az...

Mivel és hogyan védhetném az akváriumom élét?

Figyelt kérdés

vmi műanyag élvédőre gondoltam, amit (lehet h nem jól írom, sőt...) sziloplaszttal ragasztanék oda

segítenétek?


2013. márc. 7. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
tedd fel a kérdést az állatok-halak részben, ott biztos tudják!
2013. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

feltettem ott is, hátha... :)

csak gondoltam van vmi jó kis ötlet, h üvegre mit lehetne...

2013. márc. 7. 23:12
 3/7 Ágh Ferenc ***** válasza:
OBI-ban létezik olyan részleg, ahol rengeteg műanyag, aluminium és réz profilléc található sőt még fából is létezne saroklécek ahol biztos találsz valami kedvedre valót! A szilós rögzítés mindegyikre stimmel, mert it nincs igazán terhelésnek kitéve.
2013. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !! :)
2013. márc. 8. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én vagy egy gazdaboltban vagy hasonló boltban vennék vagy fából készült éltakaró lécet,vagy szaniterboltba vennék élvédőt csempéhez és arra még néznék valami plusz díszítést,vagy nézek olyan élvédőt amit csak fel kell ragasztani

A kövi link segíthet hogy hol keress ilyeneket.

[link]

2013. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen kedvem utolsó válaszoló!

mindenképp azt fogom tenni, hogy nézek vmi ilyesmit, aztán a helyszínen is rákérdezek, h sziloplaszttal üvegre jó lesz-e :)

2013. márc. 9. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Szilóval bármit az üvegre ragaszthatsz,talán kivétel a simafelületű fémek de ebben nem vagyok biztos.

Üdv!

2013. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!