Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék készíteni saját...

Szeretnék készíteni saját kezuleg egy egyszeru kerti szerszámos táskát. Hogyan?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmire gondoltam:

[link]


Varrni lehet valami ilyesmit? Vagy jobban megéri ha veszek?

Baumaxban van ilyen? Nem fontos hogy én csinálja, csak ha nagyon drága.



2013. márc. 6. 09:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Ilyen még jobb lenne: [link]
2013. márc. 6. 09:43
 2/7 Ágh Ferenc ***** válasza:
Még a második jobban elérhető, mert a vázat az akárhol kapható összecsukható műanyagláda adja! A többit pedig viszonylag könnyebb anyagból is össze lehet hozni, magyarul könnyebb a varrása! Ezekkel egyetlen bajom van csak, hogy bármilyen szépek is, nem praktikusak, mert mindenképp el van foglalva mindkét kezed! Tehát ha van egy talicskád, minden vesződség nélkül oda viheted, ahova akarod, aztán a helyszinen már mindegy, hogy miből veszed elő a szerszámot. Sokkal praktikusabbnak tartanám az ilyesmit, bár ezt nehezebb otthon elkészíteni: [link]
2013. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából arra kellene, hogy a garázson belul rendben legyenek tartva.

Nekem csak egy fuszerkertem van, ami kicsi és olyani mini szerszámaim vannak hozzá.

Ezekre kellene. Olyan kert a kertben típusú fuszerkert.

14/L

2013. márc. 6. 15:55
 4/7 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ok! Akkor próbálkozz a műanyag ládás verzióval! Ha csak tárolod benne, akkor egy erősebb vászon anyag is megteszi, amit még a varrógép elbír!
2013. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom, majd megkérem az anyukámat, hogy segítsen, biztosan szívesen megteszi.

Koszonom a segítséget.

Aztán tessék szurkolni, hogy sikeruljon!

2013. márc. 6. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem vinném túlzásba.Adottaka szerszámok,azoknak egyenként külön tartót tervezni egy vásznon,majd rávarni a zsebeket és ezeket összetudod gurítani mint egy autós szerszámos tatyót,vagy akár a falra is szögelheted

[link]

Sok sikert hozzá!

2013. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Itt nekem viszont fontos a láda, mert a kisebb ontozokannát cserepeket, tálakat is bele tudnék tenni.

Ez így praktikus lenne és mésem foglalna nagy helyet.

2013. márc. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!