Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek mennyit ér egy...

Szerintetek mennyit ér egy ilyen szerszámos láda vagy doboz?

Figyelt kérdés

A külseje fém, a fiókok műanyagok. Mindenféle csavart meg apró akármiket lehet beletenni. Mérete 30X32X15 cm.


[link]


2013. febr. 15. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2000 ft
2013. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat nem, pár ezer ft-ot. De szerintem hiába is veszed meg férjednek-fiadnak, egy idő után ugyanúgy tele lesz kacattal a szerelő-műhelye, vagy asztala, mint most. Mert elmúlik az újdonság varázsa, és nem fogja belerakni a dolgokat.
2013. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek a fémházas szortimenterek újonnan 5e Ft körüli áron kaphatók és nagyon hasznosak tudnak lenni egy műhelyben. Sokan nem is gondolnák mennyi időt elvesz az apró csavarok, anyák és egyéb dolgok keresgélése.
2013. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Egyébként eladni szeretném, nem venni, csak nem tudom mennyiért adhatom oda mert nem értek hozzá.

De az egyébként igaz hogy hiába van hova pakolni egyszerűen úgysem elég:DD

2013. febr. 15. 19:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és okosabb is lettem, mostmár azt is tudom, hogy hívják:)
2013. febr. 15. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
És mennyiért akarod eladni? Privátba megírhatnád, mert lehet, hogy érdekelne!
2013. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!