Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Magasnyomású mosó ami fel...

Magasnyomású mosó ami fel tudja szívni a vizet pl. egy 1000 literes tartályból?

Figyelt kérdés

Magasnyomású mosót vennénk, de mivel van az esővíznek egy tartály, meg van kút is, így nem a vezetékes vizet használnánk erre a célra.

szűrő gondolom minden esetben kell, de a kérdés az hogy felszívják-e a vizet egy tartályból.

Obiban kérdeztük az eladót, szerinte nem tudja a legdrágább karcher sem, szerintem ez biztos nem így van.

valaki tud róla valamit?



2012. dec. 31. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem önfelszívó az tény, de ráfolyással működik! Nekem van, kútból nem, tartányból, megszívás után felveszi!
2012. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Marhaság! Mindegyik---az általam eddig használt gép alapból tudja!

Tehát: A legkisebb Karcher,a Bosch Aquatak,a "baumaxos" Extol..stb

Egy 35 literes kis káposztasavanyítós hordóból szoktam fát permetezni,egy m-s darab slaggal,amit a magasnyomásúról belelógatok a hordóba.

A tavasszal a temetőben egy sírt mostunk le vele(a Bosch-sal),vittük a kis áramfejlesztőnket,és egy 110 l-s műa. hordót.

2013. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

akkor ha egy tartályba nyomatok vizet bűvárszivattyúval, és a tartály magasabban van mint a mosó, akkor gond nélkül viszi, én is ilyenre gondoltam.

közdarabbal egy szűrő és jó is lesz.

meg így permetezni is lehet vele, az sem rossz:)

2013. jan. 2. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,igen. Nekem egy szintben van - egy talicskával tolom a gépet,és a kis hordót is.
2013. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért vigyázz a permetezéssel, mert a vegyszerek miatt a permetezőknek speciális anyagminőségük van. Azt nem bírja ki egy átlagos fémszerkezet.
2015. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!