Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen márkájú ütvefúrót...

Milyen márkájú ütvefúrót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Azt tudom h a HILTI az elég jó márka, de ilyet nem árulnak a praktikreben se a baumaxban. A bosch, és a black and decker az menyire jó minőségű? Illetve a HILTI-k újonnan milyen árba vannak?

2012. jún. 9. 17:40
1 2
 1/17 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Dewalt, Bosch. Ezek megbízható darabok.
2012. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor a bosch-t jól tippeltem. Esetleg Hitachi?
2012. jún. 9. 19:13
 3/17 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni?
2012. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pontosan fal fúrásra, mert ma kiakartam fúrni a falat, de pár centi után egy milit se ment beljebb a fúró fej.
2012. jún. 9. 19:36
 5/17 A kérdező kommentje:

Ezt néztem ki.


[link]

2012. jún. 9. 19:36
 6/17 anonim ***** válasza:

Helló!

Én a bosch ütvefúrókat ajánlom!

Sok mindenben használtam aboschnak a szerszámatit és azt kell hogy mondjam hogy érdemes bosch-t venni.a black and dacker silányabb mint a bosch de az is jobb mint a teszkósak...Vehetsz hiltit is az is jó..

Minden jót!

2012. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Akkor Bosch lesz.
2012. jún. 9. 19:51
 8/17 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Igen, a Hitachi is ipari szerszámokat gyárt.
2012. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Otthoni használatra tökéletes a bosch, de legalább 650-700W-ost nézzél. Ha nem megy beljebb a fúró, akkor valószínüleg a fúrófej a hibás, kiment az éle. Ezen nem érdemes spórólni, van a boschnak saját készlete, ha silány, olcsó, rossz minőséget veszel, az nagyon hamar tönkremegy, előfordulhat, hogy az első fúrást sem bírja ki.
2012. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, pont most néztem a fúró fejeket és a Bosch-nak is van saját készlet ami nem is drága 1600Ft körül van.
2012. jún. 9. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!