Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerülhet egy cserépká...

Mennyibe kerülhet egy cserépkályhát rakatni a szobába? Létezik még egyáltalán?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik. Kb. 2-300 ezer forintnál kezdődnek és határ a csillagos ég...
2012. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Az ár nagyjából helyes. Igénytől függ. A legolcsóbb a legegyszerűbb.


Én is raktam cserépkályhát tavaly. Szép lett. Jó drága vót:)

2012. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mekkora a mérete, az pedig attól függ, hogy mekkora légteret akarsz vele befűteni. Sarokra téve akár 4 helységet is lehet (azonos szinten).


Legolcsóbban akkor jársz, ha bontott cserépkályhát veszel (és magad bontod le, építed fel) ez pl. 30ezer Pesten:

[link]

2012. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a linket,megnéztem.Akkor azért lehet így olcsóban is hozzájuni.A felépítésére én nem vállalkoznék,hívnék valakit.


Vannak méretbeli megkötések a cserépkályhánál?Teszem azt lehet egy 100 centi x 50 centi alapterület x 200 cm magasat is építeni?

2012. ápr. 14. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:

az 50 cm kevésnek tűnik

kalkuláld azt, mekkora csempéből rakják, és a saroknál kötésben kell

tehát az 50 cm-nek két csempeszélességnek kéne lennie, az egyik sorban 2 csempe, ami a sarkon tűl folytatódik 90 fokban, a következő sorban fél csmpe, egy csempe, megint fél csembe.


Nem biztos, hogy ezt így meg tudják csinálni.

2012. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!