Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nem használt zuhanyfülkét...

Nem használt zuhanyfülkét hogy lehetne felújítani? Nem használhatóvá szeretném, hanem hogy színesebb, barátságosabb legyen tőle a fürdőszoba.

Figyelt kérdés
Nem használjuk a zuhanyfülkét, de nem tudjuk lebontani sem, így csak áll ott, és a fürdő alapból nem valami "extra", sima világos csempe-taposó-fehér kád-fehér bútor van. Arra gondoltam, hogy a zuhanyfülke "felturbózásával" aranyosabbá lehetne tenni az egész helyiséget, mert viszonylag nagy helyet foglal, ehhez kérnék ötleteket, hogy mivel lehetne. Egy sima, "téglatest" formájú kabinról van szó, aminek az üvegén van "hullámzó" minta, de az üvege sima, és húzós ajtaja van. Előre is köszönöm a kreatív ötleteket! :)

2012. márc. 26. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálj belőle akváriumot....
2012. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez az akvárium szerintem is jó ötlet. üvegfestékkel tudnál rá festeni és a falra, csempére is.
2012. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Az üvegfesték tényleg jó ötlet!:)
2012. márc. 26. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
fali matricákkal
2012. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Polcozd be valahogy,és akkor egy üvegajtós szekrény lesz belőle.
2012. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én teleraknám vízigényes növényekkel!
2012. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!