Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy kell megköszörülni, egy...

Hogy kell megköszörülni, egy menetet, hogy forogjon, de mégse essen szét?

Figyelt kérdés
az a problémám, hogy megkellenne valahogy csiszolnom egy menetet úgy, hogy lehessen rogatni különböző irányokba, ( jobbra, balra) de mégse essen szét a szerkezet. legkönnyebben úgy tudom elmagyarázni, hogy képzeljünk el egy sima egyszerű tollat, ( egy ilyen tipusút: [link] ) és annyi a lényege hogy a toll végén lévő kupak ugye lecsavarható, és ezt kéne úgy megoldani, hogy lehessen forgatni a végét, de ne essen szét a toll. ha az egész menetet lecsiszolnám, akkor nyilván nem lehetne irni a tollal sem. ilyen elven működik az a szerkezet amit szeretnék csinálni, de ez a problémám. a válaszokat előreis köszönöm.
2012. jan. 12. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Elolvastam egyszer, kétszer, megnéztem a tollat, harmadszor is elolvastam - és nem értem mit akarsz. Biztos bennem van a hiba. :(
2012. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azon a tollon nem menet van csak barázdák.Ebből induljunk ki.
2012. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!