Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha a lakásban akarnál valamit...

Ha a lakásban akarnál valamit eldugni, hova tennéd?

Figyelt kérdés
Olyan hely, ahol nagyon kicsi az esélye, hogy megtalálják. Mondjuk egy köteg papírpénz, vagy útlevél, ilyesmi méretű cuccok.
2011. okt. 16. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: "A női intimbetétek, vatták, tamponok, bugyik, harisnyák közé elrejteni, ha nem túl nagy az a dolog" Nem zavarta az "urat", ott is kutatott :((
2011. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nekem a női szakasz kicsit "triviális"nak tűnik. Utolsónak: Leírnád, hol kutatott, amire nem is gondoltál volna?
2011. okt. 16. 21:31
 13/16 anonim ***** válasza:

A zongora klaviatúrája alá. Vagy vízhatlan csomagban egy nagyobb növény cserepébe, bár ez csak akkor jó, ha nincs rá amúgy szükség. illetve mivel most nincs lerakva szegőléc, felszedném az egyik sarokban a linóleumot, alá tenném, aztán a szélét visszaragasztanám és rátolnám a könyvespolcot. De itt megint fennáll, hogy elég sokáig tart kiszedni. Vagy a beépített szekrény egyik oldalát duplára csinálnám, és a kettő közé csúsztatnám, azt csak nem veszik észre, ha ki is pakolják a szekrényt. Vagy az ajtóba vágnék felül rést, amiba bele lehet csúsztatni, az ajtó tetejét csak nem nézik. Vagy a konyhaszekrény hátuljára, bár azt leemelhetik, ha akarják. Vagy a mosogató oldalára ragasztanám alulról. Vagy leszedném a mosógép külső burkolatát, és annak a belsejére ragasztanám, persze itt megint vízhatlan burkolat kell.


Viszont ha ennyire macerás, akkor valószínű inkább bérelnék egy széfet neki.

2011. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pl. a fűszertartókat, liszt-, cukortartókat biztosan átnézte, mert nem úgy álltak, ahogy én szoktam rakni. A könyveket is(pedig sok van) valószínűleg átforgatta, mert azok sem úgy voltak, mint szoktak. A fürdőszobában a krémestégelyeket stb. Sajnos, valakitől tudhatta, hogy két napig nem leszünk otthon, úgyhogy bőven volt ideje :(( Nem volt egyébként szerencséje, mert csak minimális kp-t tartunk itthon, kártyával vásárolunk. A legundorítóbb az egészben az, hogy nem tudom, ki turkálta össze a fehérneműimet, ágyneműimet, a konyhaszekrényemet.
2011. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A fürdőkád ``szerelőnyílésába`` .
2011. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
* szerelőnyílásába
2011. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!