Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Panel lakásban hogyan kell...

Panel lakásban hogyan kell kicserélni a WC-t?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy mint bárhol máshol.

Két csavar ki az oldalában(a föld felé), és csőről le.

A másikat meg ugyanezzel a módszerrel vissza.Lefolyót tudod majd mozgatni, és új wc rögzítő csavart meg kapsz akármelyik barkácsáruházban.

Ha körbe van burkolva akkor a fugát egy csavarhúzóval kapard ki körülötte.

2010. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen.van most benne víz a kagylóban.az nem fog kifolyni?nem fog ömleni nekem a víz?vagy csak annyi amennyi ott van?
2010. aug. 9. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Felmosóronggyal,vagy nyeles felmosóval itasd ki belőle.

A rögzítőcsavarok (ha régi)valszeg.el fognak törni.

Az új csésze furatai(netán pont oda esnének)nem tudod rögzíteni,a törött csavarok miatt.Ekkor ragasztani kell.

Ha máshova esik akkor viszont új furatok kellenek,v.ragasztás.

Gond lehet még a hátsó kifolyású csészénél(ami most van)esetleg ferde a kiömlője.Amit veszel az meg egyenes(vizszintes lesz)

2010. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, én 4 éve cseréltem a 4.-en 10 emeletesben. Egyre figyelj: Amíg nincs rajta wc, a csövön folydogálhat a cucc amit feletted lehúznak. Én rátekertem egy nejlonszatyrot, és leszigetelőztem, amíg a csere folyt
2010. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
imádok beleszarni a wc-be
2010. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az uccsó komment írójának: én meg a szádba ha mégegyszer ilyeneket szólsz hozzá...
2010. aug. 15. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!