Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bosch GOP 250 vagy Fein...

Bosch GOP 250 vagy Fein Multimaster?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik multifunkciós gépet érdemesebb megvenni? A Bosch 39ezer körül van akciósan, a Fein 59ezer. Megéri a Feinért az a plusz 20ezer forint? Viszonylag gyakran használnám, fém vágására és megmunkálására is.
2011. okt. 13. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a fein azért drágább mert több a tartozéka de szerintem a bosch márkásabb. Én pl még nem hallottam 1x sem a fein márkáról :D
2011. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kék Bosch sem rossz, de azt kell mondjam, hogy nem is a legjobb. Ebben az esetben a Fein-t ajánlanám, megéri az árkülönbözetet.

Nekem például van egy bosch flexem, a legjobbak közül való, újonnan körülbelül 90k volt, bár már van 5-6 éves, de elromlott benne valami, ezért javíttatni kellett. Ellenben a Fein fúrógépemmel ami hasonló korú, még soha semmi gond nem volt. Ebből kiindulva is a Fein-t ajánlanám, de egyébként is jobb márkának számít.

2011. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a fein-nel van tapasztalatom. Én fához használom a legtöbbet, ahhoz tökéletes. Szerintem fémhez nem a legjobb választás. Ahhoz inkább valami forgó gép a megfelelő ( sarokcsiszoló , köszörű).
2011. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekünk fein van és teljesen jó
2011. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a két gép tudása azonos. Én inkább a bosch gop250est venném, vagy ha van egy kis plusz pénzed akkor meg ott van a bosch gop 300as. Ekkora teljesítményű motor csak a fein super cutban. Meglátod ha megveszed a gop 300ast 50ezerért kidolgozzaa a multimasteredet. Amúgy meg 60ezerért a feinhez se sok tartozék van. max vagy két papír
2013. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fein jobb. Bosch sokat veszített minőségben. Tömeggyártás, nagyobb bevétel elérése a cél. Fein még minőségi gépeket gyárt, nem a tömeggyártásra, hanem a minőségre helyezve a hangsúlyt.
2022. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!