Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen ütvefúró ez a Bosch...

Milyen ütvefúró ez a Bosch PSB 28 RE?

Figyelt kérdés
Az egyik barkácsáruházban most nagyon kedvező áron adják kofferral együtt. Viszont a neten rákerestem, szinte semmi infó nincs róla. A Bosch hivatalos honlapján is teljesen ismeretlen ez a típus.
2011. júl. 29. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem, van és nagyon erős és masszív gép

nagyon jó vele dolgozni, és előbb csavarja ki a kezed mint, hogy "lefulladjon"

szóval csak ajánlani tudom

2011. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor én is beruházok egyre. :)
2011. júl. 30. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is Bosch van, csodákra képes. Szóval nagyon jó választás, szerintem.
2011. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, tegnap megvettem. Már csak 3db volt belőle a boltban.

Jó ki gépnek tűnik. Nekem az tetszik benne, hogy kicsi és könnyű. Van egy fúrókalapácsom, de az nagy és nehéz. És olyan ütőereje van, hogy az inkább betontörésre, falvésésre való, precíz lyukak fúrására nem.

Az a kis, könnyű Bosch viszont pont erre lesz jó.

7,5 Nm a nyomatéka, ami fúráshoz tök jó. Csavarozáshoz is lehet, hogy lehet használni. Nekem arra van egy akkus gépem, ami ha kell jóval nagyobb nyomatékot is tud.

Amit még észrevettem rajta, hogy a kapcsolója nagyon érzékeny. Ha alacsony fordulaton használom, elég csak egy ici-picit jobban megnyomni a gombot és már fel is pörög. Ezt még ki kell tapasztalnom.


Ami még érdekelt volna, ez a rejtélyes típusszám. A gépen is, a kofferján is ez van, de pl a gyári hozzá kapott leírásán már PSB 500 RE-ként szerepel. Ami legalább egy létező típus. Annak az összes műszaki adata, még a külső megjelenése is teljesen ugyan az, mint ennek. De hogy mi a különbség a két típusjelzés között, azt még mindig nem tudom... De talán nem is lényeg, ha működik és jól lehet vele dolgozni.

2011. aug. 3. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!