Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Erre hogy szereljek pici...

Erre hogy szereljek pici függönyt?

Figyelt kérdés

ilyenem van, csak vízszintesen fekszik. alul elég sok a kacat, és egy szép textilfüggönyt szeretnék rögzíteni rá úgy, hogy jól nézzen ki!


[link]


2011. szept. 29. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó ötlet a függöny , mert ugy fog kinézni mint a mamám stelázsija a kamrában. Inkább amit vettél dobozt azt béleld ki kartonnal és mereven fog állni igy már beletudod állitani a lakkot stb-it /bocsi csak egy ötlet volt/
2011. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

jajj.. most elbizonytalanítottatok :D


egyébként nagyon jó szobám van, élénk szinek, galériaágy, toloajtos szekrények, hullámtukor, lathatatlan konzolos polcok, ha szuper textilt választok, akkor is elcsúfítom? :( lehet akkor beruházok apránként a kemény dobozokra

2011. szept. 30. 08:09
 13/15 A kérdező kommentje:

vannak amúgy bele illő kiegészírők, csak egy kisajtó egy négyzetre 6ezer ft.. van olyan is hogy 1 négyztbe illik 2 kicsi fiók, az 6500 ft :( megérné ezeket megvenni?


[link]



[link]

2011. szept. 30. 08:13
 14/15 A kérdező kommentje:
2011. szept. 30. 08:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha lapszabászatban csináltatsz bele dobozokat sokkal olcsóbban jössz ki főleg ha a nem látszó oldalaakat funérból rakják össze és csak az előlap lesz fából. Én az ikeában látott fürdőszobai szekrényt ami 40e ft lett volna megcsináltattam lapszabászatban 12500ft-ot fizettem érte és ugyanugy otthon állitottuk össze mintha az IKE-ába vettük volna.
2011. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!