Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hasznát lehet venni?

Hasznát lehet venni?

Figyelt kérdés
Olvastam erről a sör kollektorról és a kérdésem a következő oké hogy úgy működik hogy a felmelegített levegőt keringeti de mint tudjuk ahhoz nap kell és nyáron van több nap de ugyebár ekkor nem kell fűteni na kérdem én mit csinál ezzel a jóember télen hogy fog ez neki segíteni a fűtés számlán ?:)
2011. szept. 12. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Télen is van nap.
2011. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

Főleg a 3. bekezdést (Ezzel szemben gyártók, fo....) ajánlom figyelmedbe!

Remélem segítettem!

2011. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Télen is süt a nap ez fekete felületen kihasználható ugyanúgy mint nyáron.

Ez fűtés kiegészítés ..nem helyettesítés.

Arról van szó hogy olcsó házi alapanyagokból, relatíve igen hatékony fűtés kiegészítés építhető ....házilag... és olcsón,amit akkor lehetséges kihasználni azt amikor süt a drága napocska..télen is!

Nem arról van szó hogy INGYEN kifűtsünk vele 5-6 téli hónapot,hanem fűtés kiegészítésként használható,és csökkentsük vele a fűtés számlánkat amikor adottak a feltételek a Nap hőjének csapdába ejtésére!

2011. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!