Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Valaki készített már házilag...

Valaki készített már házilag gördeszkalapot?

Figyelt kérdés
Mostanában nézegettem róla videókat, és kedvet kaptam hozzá, hogy én is készítsek egyet. De gondoltam hogy előte megkérdem hogy csinált-e már valaki, és ha igen, milyen eredményt kapott?
2011. aug. 28. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal merevebb lett, és nem hasonlított az igazihoz. Holott profik segítettek nekem.
2011. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen gördesz kalapot nem vennék fel. :D
2011. aug. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezt a rugalmasságot sikerülne megvalósítanod.


http://www.youtube.com/watch?v=ZQMn625MF5w

2011. aug. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na, akkor szerintetek egy próbát megér?

Úgy képzeltem el, hogy veszek furnér lapot, asszem 1 négyzetméterenként lehet kapni. Két ilyet 4-5 részre vágok és meg lesz a 7 rétegem. Valami faragasztóval összeragasztom. A préselést igaz nem tudom hogy csinálnám, vagy két régi lapomat használnám, vagy apát megkérném hogy vágjon ki kettőt, tudni illik asztalos :) Aztán kivágnám, bele a lyukak a függőnek majd rá egy grip.

Mennyi lenne kb az egész? 2000Ft?

2011. aug. 29. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Több satuval kéne összenyomnod, meg egy nagy súllyal egy napig. De aztán lehet egy ollie után ketté csuklana :)
2011. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!