Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mosdókagylónál egykaros...

Mosdókagylónál egykaros billenős csaptelepet nem lehet elzárni. Mi történt vele? Meg tudjuk javítani?

Figyelt kérdés
Tegnap volt itt egy kisgyerek utána csöpögött ma pedig kicsit megnyitottam és amikor el akartam zárni akkor csendesedett, majd teljes erővel zúdult ki belőle a víz, lent kellett a vizet elzárni.SOS !!!!!!!!!!!!
2011. aug. 17. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szét kell szedni, a tetején van az a műanyag takarókorong, azt óvatosan egy valamilyen hegyes eszközzel ki kell pattintani. Óvatosan kell vele bánni, mert elég nehéz lesz összerakni. Meg kell nézni a gumitömítéseket, van egypár benne. Ha hibás, kopott valamelyik, akkor ki kell cserélni, aztán az egészet vízkőteleníteni kell. Nekem is volt ilyen, de annyi baj volt vele, hogy inkább kidobtam, és ismét csak a régit használom, mert egy új ráadásul jó drága. Most látom, hogy itt van fényképekkel a javítás menete:D: [link]
2011. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez akkor volt nálunk, ha valaki túl nagy hévvel csapott rá elzárásnál, minden esetben csere volt, úgyhogy megelégeltük, és vettünk egy sima, kéttekerőset. Azóta nincs ilyen probléma. :S

Pedig ha apám inkább cserél valamit, mint megcsinálja (ügyes ilyesmiben), akkor az már elég nagy gebasz lehet. XD

De azért próbáld meg előbb az első által linkeltet, hátha.

2011. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van benne egy betét. Jobb esetben nagyobb erőbehatásra valamelyik "O" gyűrű elmozdult,meggyűrődött-csere...Rosszabb esetben kommplett középrész-csere,mert elrepedt.Tipusfüggő,1500-től indul.
2011. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Újat kellett venni, ami csőbe belemegy az is teljesen el volt rohadva pedig csak 4 éves, ilyen kemény nálunk a víz. Széteszik mindent.
2011. aug. 17. 23:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Na lecseréltétek az egészet?
2016. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyet vettetek?
2016. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!